Hakkımızda

T-OKS  olarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizdeki en önemli hedefimiz müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlamaktır. Bunun için ön gördüğümüz temel prensibimiz;

İnandığımız değerlerden taviz vermeden sürekli eğitim yolu ile üst yönetimiz ve çalışanlarımızın kaliteyi “mükemmel” e ulaşmak adına herkesin kendisi ile yaptığı sonsuz bir yarış olarak görmesini sağlamaktır.

İşimiz ile ilgili teknolojik gelişmeleri takip edip, doğruluğumuzdan ayrılmadan, ülkemize ve topluma kalkınma değeri sağlayan, saygın ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.

Çiftlik Perdesi & Branda

Çiftlik Perdesi,

Falcon 14 – 20

Bahçe Kapısı,

Falcon 8

Bahçe Kapısı,

Yangın Kapıları

Yangın Kapısı,

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel,

Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Yüksek Hızlı PVC,

Hermatik Kapı

Hangar, Hermatik,

Misyonumuz

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini de göz önüne alarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizde ki en önemli hedefimiz, istenilen kalite de ürünü, en uygun fiyatla, en kısa sürede sunabilmek, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlayarak, sektörde tercih edilen ve akla gelen marka olabilmek.

Vizyonumuz

Dünya genelinde montaj ve servis konusunda ki,  çözüm ortaklarımızın sayısını arttırarak, T-OKS markasını mevcut ve yeni ürünlerimiz ile daha çok noktaya ulaştırıp kurumsal kimliğimizi güçlendirmektir.